موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
شنبه 4/10/1395

بازدید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و روسای هیات فوتبال استان های کشور از تربیت بدنی آستان قدس رضوی

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و روسای هیات فوتبال استان های کشور که میزبان هیات فوتبال خراسان رضوی بودند از استادیوم امام رضا (ع) بازدید کردند.  
 

در این بازدید رئیس سازمان لیگ کشور به همراه ساکت مدیر تیم های ملی ، اصفهانیان و طالقانی از اعضای هیات رئیسه و ورسای هیات فوتبال کرمان ، قم ، کیش ، هرمزگان ، ایلام ، کرمان ، خوزستان و کرمانشاه حضور داشتند و از نزدیک در جریان ساخت و تجهیز استادیوم امام رضا (ع) قرار گرفتند.

یوسفی مدیر عامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در حین بازدید اعلام کرد آمادگی داریم با عقد قرارداد با تمامی تیم های لیگ فوتبال و هیات های مربوطه اردوی آماده سازی و فرهنگی را در این استادیوم برگزار نماییم.

در پایان این بازدید ساکت مدیر تیم های ملی ضمن تشکر از فراهم نمودن شرایط بازدید از این استادیوم افزود بدون شک زیباترین و با کیفیت ترین استادیوم ایران ، استادیوم امام رضا (ع) است و نمی توانم احساس شعف و شادی خودم را از وجود چنین استادیومی پنهان کنم. وی با تقدیر از مسئولین آستان قدس رضوی ابراز امیدواری کرد که تیم ملی فوتبال ایران انشاالله رویداد های مهم و حساس خود را در این استادیوم برگزار کند تا شرایط بهره مندی تماشاگران فهیم مشهدی از این بازی ها فراهم گردد.

 
کلید واژه ها:بازدید , استادیوم امام رضا (ع)
 
 
بازدید جمعی از اساتید تربیت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد از ورزشگاه امام رضا (ع)
بازدید تیم ملی امید فوتسال ایران از ورزشگاه امام رضا (ع)
بازدید سفیر استرالیا از ورزشگاه امام رضا(ع)
مدرن ترین ورزشگاه کشور در مشهد افتتا ح شد
پیست دو ومیدانی ورزشگاه امام رضا (ع)هدیه حضرت رضا (ع) به ورزش مظلوم دو ومیدانی است