موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
شنبه 16/11/1395

مسابقات کشوری قرائت قرآن ویژه دختران رشته کونگ فو به میزبانی موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد

این برنامه با هدف ارتقاء فعالیت های قرآنی محور در ورزش و تربیت ورزشکاران متخلق به اخلاق اسلامی برنامه ریزی و اجرا گردید.  

در این مسابقات ورزشکاران 15 استان کشور با 60 شرکت کننده در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان حضور داشتند که در پایان در رده جوانان خانم ها زهرا سادات موسوی ، زیبا پیلک و زهرا سادات حسینی و در رده بزرگسالان خانم ها زهرا مهوشیان ، فاطمه سادات موسوی و طاهره دبیری به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

از جمله برنامه های فرهنگی برای ورزشکاران اعزام به حرم مطهر ، بازدید از موزه ، نماز جماعت و پذیرایی مهمانسرای حضرت رضا (ع) بوده است. این برنامه با مشارکت فدراسیون کونگ فو و اداره کل ورزش و جوانان اجرا گردید.

خانم شهریاری نائب رئیس فدراسیون کونگ فو ضمن سپاس از میزبانی شایسته تربیت بدنی آستان قدس رضوی پابوسی حضرت رضا (ع) و افتخار پذیرایی در مهمانسرای حضرت را از بهترین برنامه های فرهنگی این مسابقه دانست که موجب افزایش روحیه اخلاق محوری و انس با ولایت و امامت می شود.

 
کلید واژه ها:مسابقات قرآن و اذان , کونگ فو
 
 
تربیت بدنی آستان قدس رضوی میزبان مسابقات کشوری قرائت قرآن ورزشکاران دختر رشته کونگ فو
برگزاری مسابقات قرآن و اذان ورزشکاران کونگ فو به میزبانی تربیت بدنی آستان قدس رضوی
  • 1395/10/11 شنبه برگزاری مسابقات قرآن و اذان ورزشکاران کونگ فو به میزبانی تربیت بدنی آستان قدس رضوی
    سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور قرائت قرآن و اذان ویژه ورزشکاران رشته کونگ فو و هنرهای رزمی با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ، حیدری رئیس فدراسیون ، دکتر احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش ، صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، یوسفی مدیر عامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در روز جمعه 10/10/95 در محل زورخانه ای زیبای تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.