موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی
پنجشنبه 21/2/1396

بازدید سفیر استرالیا از ورزشگاه امام رضا(ع)

سفیر استرالیا از مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی و ورزشگاه امام رضا(ع) بازدید کرد.  «ایان بیگز» سفیر استرالیا در سفر دو روزه خود به مشهد مقدس درموسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی  حضور یافت و از ورزشگاه امام رضا(ع) و مجموعه های ورزشی این مجموعه بازدید کرد.
وی در بازدید از ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: این مجموعه ورزشی با بهترین امکانات روز طراحی و ساخته شده است. وی افزود: نمونه این ورزشگاه در شهر کانبرا پایتخت استرالیا وجود دارد.
سفیر استرالیا در این بازدید، از سایر فضاهای ورزشی وبویژه  سالن باستانی آستان قدس رضوی نیز دید کرد.وی در خصوص ورزش باستانی گفت: این ورزش یکی از ورزش های پرطرفدار و اصیل در ایران است و تربیت بدنی استان قدس رضوی سالنی مجهز با طراحی و معماری زیبا به این ورزش کهن اختصاص داده است که قابل توجه است.
وی با بیان اینکه شنا در استرالیا طرفداران زیادی دارد، گفت: خوشحالم این ورزش پرتحرک در این مجموعه ورزشی برای خانم ها و آقایان با این کیفیت به آن پرداخته شده است.
ایان بیگز بیان کرد: آستان قدس رضوی مجموعه مذهبی است اما توانسته به خوبی فعالیت های ورزشی ارزشمند و قابل قبولی را برای گروه های مختلف سنی انجام دهد.
وی در پایان این بازدید افزود: استرالیا این آمادگی را دارد تا پس ازانجام هماهنگی های لازم یک بازی دوستانه  با تیم ملی فوتبال ایران در این ورزشگاه برگزار کند.
   
کلید واژه ها:بازدید , استادیوم امام رضا (ع)
 
 
بازدید جمعی از اساتید تربیت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد از ورزشگاه امام رضا (ع)
بازدید تیم ملی امید فوتسال ایران از ورزشگاه امام رضا (ع)
مدرن ترین ورزشگاه کشور در مشهد افتتا ح شد
پیست دو ومیدانی ورزشگاه امام رضا (ع)هدیه حضرت رضا (ع) به ورزش مظلوم دو ومیدانی است
بازدید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از استادیوم امام رضا (ع)