موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

بازدید سفیر استرالیا از ورزشگاه امام رضا(ع)

سفیر استرالیا از مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی و ورزشگاه امام رضا(ع) بازدید کرد.  «ایان بیگز» سفیر استرالیا در سفر دو روزه خود به مشهد مقدس درموسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی  حضور یافت و از ورزشگاه امام رضا(ع) و مجموعه های ورزشی این مجموعه بازدید کرد.
وی در بازدید از ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: این مجموعه ورزشی با بهترین امکانات روز طراحی و ساخته شده است. وی افزود: نمونه این ورزشگاه در شهر کانبرا پایتخت استرالیا وجود دارد.
سفیر استرالیا در این بازدید، از سایر فضاهای ورزشی وبویژه  سالن باستانی آستان قدس رضوی نیز دید کرد.وی در خصوص ورزش باستانی گفت: این ورزش یکی از ورزش های پرطرفدار و اصیل در ایران است و تربیت بدنی استان قدس رضوی سالنی مجهز با طراحی و معماری زیبا به این ورزش کهن اختصاص داده است که قابل توجه است.
وی با بیان اینکه شنا در استرالیا طرفداران زیادی دارد، گفت: خوشحالم این ورزش پرتحرک در این مجموعه ورزشی برای خانم ها و آقایان با این کیفیت به آن پرداخته شده است.
ایان بیگز بیان کرد: آستان قدس رضوی مجموعه مذهبی است اما توانسته به خوبی فعالیت های ورزشی ارزشمند و قابل قبولی را برای گروه های مختلف سنی انجام دهد.
وی در پایان این بازدید افزود: استرالیا این آمادگی را دارد تا پس ازانجام هماهنگی های لازم یک بازی دوستانه  با تیم ملی فوتبال ایران در این ورزشگاه برگزار کند.
   
کلید واژه ها:بازدید , استادیوم امام رضا (ع)
 
 
هیئت اعزامی کشور سوریه از ورزشگاه امام رضا(ع) بازدید کردند
بازدید فرمانده سپاه امام رضا(ع) از مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی+گزارش تصویری
عباس چمنیان : تربیت بدنی آستان قدس رضوی پایگاه اشاعه فرهنگ در ورزش کشور است
بازدید سفیر آلمان از ورزشگاه امام رضا (ع)
رئیس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی با مدیر عامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی دیدار کرد
گزارش تصویری از بازدید شورای تامین مشهد از ورزشگاه امام رضا (ع)
دیدار جمعی از پیشکسوتان رسانه و خبرنگاران با مدیر عامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی
دکتر جواهری مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی : ورزشگاه امام رضا (ع) آماده است ، مجوز کتبی دهید