موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

مراسم معارفه مدیرعامل جدید تربیت بدنی آستان قدس رضوی

مراسم معارفه مدیرعامل جدید تربیت بدنی آستان قدس رضوی باحضور حجت الاسلام گنابادی نژاد معاونت فرهنگی آستان قدس برگزارشد  


 

در این مراسم دکتر هاشمی جواهری به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد و از خدمات حسین یوسفی مدیرعامل پیشین تقدیر بعمل آمد.

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این مراسم با اشاره به اهمیت بعد فرهنگی در حوزه ورزش و تاکیدات تولیت محترم مبنی بر رشد و تعالی اخلاق و معنویت در حوزه ورزش ، تعامل بین نخبگان مذهبی ، علمی و فرهنگی برای نقش آفرینی الگویی مناسب در ورزش و جامعه را خواستار شد.

حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد در ادامه افزود : زیر ساخت های موجود در ورزش آستان قدس رضوی نباید به جای بسط و گسترش حوزه فرهنگی در ورزش به مجموعه داری ، ساختمان داری و ورزشگاه داری ختم شود ضمن اینکه باید از زیرساخت های موجود برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران امام رضا (ع) استفاده بهینه شود.

دکتر سیدعلی اکبر هاشمی جواهری ، مدیرعامل جدید موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت : روز تودیع من به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان یکی از خبرنگاران سوالی پرسید مبنی بر اینکه آیا در مدت حضور شما در راس ورزش استان کاری بود که بخواهید انجام بدهید و نتوانسته باشید که من همانجا گفتم می خواستم رویکرد اخلاق در ورزش را بهتر و بیشتر از این رونق ببخشم که چندان در این راه از نتیجه کار رضایت ندارم. باید بگویم جایگاه اخلاق و معنویت در ورزش ما جایگاه مناسبی نیست و باید بیشتر از آنچه که هست بر جریان ورزش حاکم شود. همینجا اعلام می کنم از تمام ظرفیت هایی که دارم استفاده خواهم کرد تا بعد اخلاقی را در حوزه ورزش پر رنگ تر نمایم. وی در ادامه افزود : امیدوارم بتوانیم با محور قرار دادن برند رضوی معنویت در ورزش را گسترش دهیم.